A kdo jsem?

Marie Černá (roz. Přítulová) alias Mary

Marie Černá
Marie Černá

Absolvovala jsem mnoho workshopů a diplomů a naposledy jsem v roce 2016 prošla školením na instruktora jógy Jóga BASIC (FISAF). Zajímám o dynamické styly jógy jako je power vinyasa yoga a ashtanga yoga, ale také o pomalejší formy zejména jin jógu, kterou jsem si skutečně zamilovala.

Po studiích jsem se vrátila do Znojma a chtěla bych zde jógu trochu rozšířit a podělit se s vámi o své nabyté vědomosti a zkušenosti z různých školení, ale také za své vlastní praxe.

Po narození syna jsem se také začala zajímat o jógu zaměřenou pro děti. Jóga je pojata hravou formou, aby se děti zabavily a zároveň se naučily zdravým pohybovým návykům.

Na své první józe jsem byla asi před 9 lety. V té době jsem trpěla bolestmi zad, ale po lekci jsem měla pocit, že se vznáším. Začala jem chodit pravidelně a více se zajímat o jógu jako takovou. V roce 2012 jsem prošla školením Instruktor body & mind a začala jsem vést lekce Power jógy ve Znojmě a poté v Centru sportovních aktivit na VUT v Brně a dalších fitness centrech. 

Marie Černá
Marie Černá