Rezervační systém

Čtěte pozorně podmínky

Nově se můžete hlásit přes rezervační systém. Obsazenost lekcí vidíte i bez registrace. Pro přihlášení je nutné se registrovat. Registraci vám mohu vytvořit poté, co se osobně potkáme na lekci. Na první lekci vás přihlásím na základě vyplněného formuláře níže, abyste se však dále mohli přihlašovat sami, je potřeba uhradit alespoň jednu lekci dopředu, dále je možné si zakoupit i více lekcí, zvýhodněná je permanentka 1.500 Kč na 10 lekcí. Kredit má platnost 1 rok od zakoupení.

Přihlášení je možné na lekce 2 týdny dopředu a nejpozději 4 hodiny před lekcí. Odhlášení je možné nejpozději 6 hodin před konáním lekce. Pozdější přihlášení nebo odhlášení pouze přes SMS (tel. 774 430 615). V případě odhlášení méně než 8 hodin před lekcí, bude vám účtován storno poplatek 85 Kč. Pokud se lekce nezúčastníte bez předchozí omluvy, lekce Vám automaticky propadá.

Lekce se uskuteční, pokud bude přihlášen alespoň minimální počet účastníků (podle času lekce). Pokud je lekce plná, je možné se přihlásit jako náhradník. V případě, že se uvolní místo, přijde vám upozornění.

Jestli budete mít jakékoliv otázky nebo vám nebude něco fungovat, tak mne prosím kontaktujte. Děkuji moc za pochopení!

Pro jednorázový vstup na lekce bez registrace vyplňte, prosím, formulář.


Obsazenost lekcí můžete vidět v rezervačním systému.

https://www.supersaas.cz/schedule/Joga_Mary/Joga_Mary_lekce