Aktuality

Nejaktuálnější informace naleznete vždy na Facebooku.

Ve dnech 5., 13. a 19. prosince (čtvrtek) proběhne Adventní jógové zastavení v 18:00. Cvičit budeme opět v prostoru JAKO DOMA.

Od 8. října přichází v platnost nový rozvrh lekcí. Cvičit budeme pouze v úterý vždy od 17:00 a od 18:30. Typ lekcí Fyzio jóga a Jin jóga se prozatím během října bude střídat. Vše můžete sledovat v rezervačním systému. Cvičení bude také probíhat v novém větším prostoru v Novém Šaldorfě.

Nově se můžete hlásit přes rezervační systém. Pro přihlášení je nutné se registrovat. Registraci vám mohu vytvořit na základě formuláře, který můžete níže vyplnit. Na první lekci vás přihlásím, abyste se však dále mohli přihlašovat sami, je potřeba uhradit alespoň jednu lekci dopředu.

Nový rozvrh

03.09.2019

Od 9.9. platí nový rozvrh a s ním i nové ceny. Podrobnější informace sledujte v sekci Rozvrh.

V týdnu 5. srpna - 9. srpna a 26. srpna - 3. září jsem na dovolené, tudíž lekce neprobíhají.

Společně zahájíme letošní jógování v trávě, tentokrát v dolní části města v areálu Beach Znojmo. Potkáme se oba květnové svátky.
Lekce jsou vhodné pro ZAČÁTEČNÍKY i POKROČILÉ. Lehce posílíme a protáhneme celé tělo a zklidníme mysl.

Jóga pro děti bude od února v prostorách RC Maceška. Lekce jsou určeny pro děti předškolního věku (od 3 do 6 let). První ukázková lekce se bude konat 6. února s rodiči a dále je to na zvážení rodičů, zda budou na lekcích přítomni.

Připravuji pro vás nový prostor, kde se budeme společně potkávat na mých lekcích. Kde prostor bude a proč je nazván ,,JAKO DOMA" se dozvíte již brzy. Ale ještě vás budu chvíli napínat :).